top of page

Daha parlak cilt görünümü için püf noktalarSiz de güzel ve parlak bir cilde sahip olmak istiyorsunuz. Bunun en iyi yolu, en güvendiğiniz markanın ürünlerini kullanmaktır.

Doğal ürünler sunan kozmetik markalarını tercih ederek, cildinizi tahriş etmeden daha parlak olmasını sağlayabilirsiniz. Ancak bununla bitmiyor elbette. Düzenli cilt bakımı, nemlendirme, temizlik gibi uygulamayı sürdürmeniz gereken bazı püf noktalar vardır.

Kısaca bahsedecek olursak,

  • Cildinizi sevmek, onu canlı ve parlak tutmanın en önemli yoludur.

  • Cilt temizliğini sürdürürken; makyaj kalıntıları, ter, güneş ışınları, hava koşulları gibi cilt sağlığınızı olumsuz etkileyecek negatif etmenlerden kaçınmak da oldukça önemlidir.

  • Kullandığınız cilt nemlendiricileri seçerken, ürün içeriklerine oldukça dikkat edin. Bazı cilt temizleyicileri kullanmak, cildinizi kurutur ve uzun vadede yüzünüzde kırışık oluşumunu tetikler. Cildin yağlı olması her zaman kirli demek değildir !..

  • Cilt temizliği ardından nem sağlayıcı ürünler tercih edin. Parlak bir cilt için hızlı emilen ürünlerden uzak durun !..

  • Doğal bir cilt nemlendirici olan zeytinyağının, parlak bir cilt için gerekli asidi sağladığını unutmayın.

  • Tek kullanımla gün boyu cildinizi nemlendirecek ve cilt temizliğinizi kolaylaştıracak organik içerikli PN Justmine Cilt Bakım Ürünlerini deneyin.

Cildinize en doğru bakımı yapmanızı sağlamak için; PN Justmine Cilt Tipi Testi'ne katılabilir, ücretsiz olarak cilt bakım danışmanlığı alabilirsiniz.

Komentar


bottom of page