top of page

Günlük El Bakımı Nasıl Yapılır ?



Gün boyu yıprattığımız ellerimizin bizler için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak, cilt bakımına verdiğimiz önemi ellerimiz içinde sağladığımızdan emin olabilir miyiz ?


Ellerimizin temiz ve yumuşak görüntüsünü sürdürmeye verdiğimiz vakte el bakımı denir. El bakımındaki temel hedefimiz, elimizde gün boyu yıpranan cilt dokuyu gerekli mineral ve yağlar bakımından doygun tutmak olmalıdır. Yalnızca ellerin temizliğine dikkat edilip cildin beslenmesine önem verilmediği durumlarda çeşitli rahatsızlıklar ve görüntü bozuklukları ortaya çıkabilmektedir.


Ellerimizde oluşan yüksek nem ve yağ kaybı, ellerin parlak ve canlı görüntüsünü kaybetmesine yol açmaktadır. Bunu tersine çevirmenin elbette ki en iyi yolu zeytinyağı içeren doğal ürünlerin tercih edilmesidir.


Zeytinyağı, içeriğindeki yağ asitleri ile ellerimizde sertleşmeye başlayan ölü dokuları yumuşatırken, içeriğindeki E Vitamini ile ellerimizdeki çatlak, kesik, yanık ve yara izlerinin azalmasını sağlamaktadır. Üstelik ellerimizdeki nem dengesini korurken, parlak ve pürüzsüz görüntüyü tekrar kazanmalarına yardımcı olmaktadır.


Ellerinize gerekli günlük bakımı sağlayacak olan ürünlerin başında %100 doğal zeytinyağı ve E vitamini içeriğiyle PN Justmine El ve Yüz Kremi gelmektedir. Üstelik içerdiği muz özüyle gün boyu süren el bakımınız, yüzünüzde tatlı bir gülümseme oluşturacak.


Siz de PN Justmine El ve Yüz Kremi ile olan tecrübenizi diğer okuyucularımızla paylaşabilir,

ya da ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.



コメント


bottom of page