top of page

Ana sayfa > Hakkımızda

PN Justmine LOGO
PN Community
Vepamed Kozmetik

PN Justmine olarak sunduğumuz tüm ürünler orjinalliğini ve tescillerini koruyarak sizlere ulaşmaktadır. Tamamıyla yenilebilir malzemelerden oluşan ürünlerimiz saflığı ve yüksek teknolojisiyle sizlere ulaşmaktadır.

Hakkımızda

Bu serüven sizi geçmişe götürecek ! 

Kimyasallardan uzakta, 

Lüks Kozmetikte üstün kaliteyi hedefliyoruz.

PN Justmine markası 2019 yılında Türkiye'de yenilebilir malzemelerden
kozmetik ürünler sunan ilk marka olarak kurulmuştur. İnovatif Ar-Ge çalışmaları ve ürün gamıyla sektörde lider ve öncü pozisyona sahip olmayı hedeflemiştir.

2020 yılında kozmetik pazarında "Perfect Nature Just Mine" mottosuyla tanınarak, "Lüks Kozmetik" anlayışını geliştirmiştir. Geliştirdiği orjinal içeriklerle muadillerinden üstün ve doğal olarak sunulan PN Justmine ürünleri, 2020 yılının ikinci çeyreğinde Vepamed Kozmetik bünyesine katılarak pazarda aranan markalardan biri haline gelmiştir.

2021 yılında "Medikal Kozmetik" alanında büyüyerek ilerleyen PN Justmine; cilt bakım ürün grubunda son tüketiciye en iyi formülasyonu sunarak, perakende sektörüne profesyonel satış sonrası cilt bakım danışmanlığı hizmetini getirmiştir. Bu anlamda yükselen marka değeriyle, kozmetik sektöründe %100 yerli üretim gerçekleştirerek, ülkemizin yerli ve doğal hammaddelerine olan talebe ilgiyi uluslararası düzeyde yükseltmeyi sürdürmektedir.

bottom of page